HAKKIMIZDA

ŞİRKET PROFİLİ

Tradewind Faktoring A.Ş.

Bankacılık Düzenleme Ve Denetleme Kurumu’nun 28/06/2018 tarih ve 7865 sayılı kararı ile faktoring şirketi kuruluş izni alan, yine 21/02/2019 tarih ve 8256 sayılı kararı ile faktoring şirketi faaliyet izni alan, 07/03/2019 tarih ve 30707 sayılı Resmi Gazete’de ilan olunan ve Mart 2019’da faaliyete geçen Tradewind Faktoring A.Ş., Türkiye’nin en büyük sanayi merkezi olan İstanbul’da bulunmaktadır.

Finansman, garanti ve tahsilat hizmetlerini tek bir finansman çatısı altında birleştiren Tradewind, müşterilerine özel çözümler sunar. Tekstil ihracatı, yiyecek ve içecek sektörü, deniz ürünleri, elektronik, otomotiv gibi sektörler yoğun olarak hizmet verdiğimiz sektörler arasındadır.

Tradewind Group

Uluslararası ticaret finansmanının öncü oyuncularından Tradewind 2000 yılında kurulmuştur, genel merkezi Almanya olmak üzere dünya genelinde 14 farklı ülkede toplamda 20’den fazla ofisi bulunmaktadır.

Uluslararası ticaret avukatı Ansgar Hütten yönetiminde, global ticaretin kilit uzmanları ile doğru nakit akış yönetimi sağlanarak müşterilerinin istikrarlı büyümesini hedeflemektedir. Tradewind, tüm gelişen, gelişmekte olan pazarlara finansman kaynağı sağlamaktadır.

Tradewind, 2000 yılında Türk tekstil piyasasını desteklemek için kurulduğundan bugüne dek toplamda 20’den fazla ofis, 30 farklı ülkeden müşterileri ile 4 kıtaya yayılmış network ağı ile gıda, elektronik, otomotiv, kimya, tüketim malları ve daha bir çok sektöre hizmet vermektedir.

Piyasanın nabzını ölçerek müşterilerimiz ile yeni pazarlara açılıp birlikte büyümeye devam edeceğiz.

© 2019 TRADEWIND FAKTORING A.Ş.     GİZLİLİK | YASAL UYARILAR

TRADEWIND GROUP ÜYELİKLER            TAKİP EDİN