NETWORK AĞIMIZ

Şirketimizin bağlı olduğu Tradewind grubunun 4 kıta, 14 farklı ülkede 20’den fazla ofisi ile tüm global pazarlarda ve farklı ülkelerdeki ticaret işlemlerini organize ediyoruz.

Küresel ölçekteki ticaret işlemlerini mevcut pazarın yerel uzmanları ile birleştiriyoruz. Uluslararası ağımız, ticaret işlemlerinin her iki tarafını da daha iyi anlayıp yerinde müdahale ile hizmet vermemizi sağlamaktadır. Bu geniş network ağı sayesinde müşterilerimiz yeni pazarlara girerken pazarın yerel uzmanlarından destek alabilmektedir.

Uluslararası tecrübemiz dünyanın her yerinden firmalara dolar, euro, pound ve diğer para birimlerinden işlemlerini gerçekleştirme fırsatı tanımaktadır.

Tradewind Grubu Ülke Ofisleri

Hizmet Verilen Ülkeler

Yeni açılan şubelerimiz ve birçok farklı ülkedeki yerel paydaşlarımız aracılığı ile açık hesap çalıştığınız alıcılarınızla yaptığınız ticaretin finansmanını sağlamaktayız. Kuzey Amerika, Avrupa Birliği Ülkeleri, Körfez Ülkelerinin yanı sıra Güney Amerika, Uzak ve Yakın doğu ve Afrikanın bir bölümü de bu kapsama alınıyor.

AĞIMIZA KATILIN

Tradewind referans listesine dahil olabilmek için lütfen iletişim formunu doldurunuz. Ekibimizin bir üyesi sizlerle birlikte nasıl çalışabileceğimiz hakkında bilgi edinmek için iletişime geçecektir.

© 2019 TRADEWIND FAKTORING A.Ş.     GİZLİLİK | YASAL UYARILAR

TRADEWIND GROUP ÜYELİKLER            TAKİP EDİN