Misyonumuz

Kobi̇’leri̇n naki̇t akişini garanti̇ altina alan şİrkete özel, mali̇yet etki̇n ti̇caret fi̇nansmani çözümleri̇ sunariz.

Tradewind Faktoring olarak ticaret finansmanı konusunda yalnızca uzmanlıkla yetinmeyip aynı zamanda ticaret finansmanına gönülden inanıyoruz.

Ana faaliyet konumuz olması bir yana, şirketlerin ve şirketleri oluşturan kişilerin mali yapılarının iyileştirilmesine yönelik etkisi bize ilham veriyor.
Bu, özellikle hizmet verdiğimiz KOBİ’ler için çok değerlidir.

Bir müşteriyle çalışmaya başladığımızda her seferinde müşterinin uzun süreli başarısını göz önünde bulunduruyoruz.

Uzman ekibimiz, sizinle birlikte çalışarak küresel deneyimi yerel içgörü ile birleştirir. Size mümkün olan en iyi çözümü sunduğumuzdan emin olmak için her zaman sizi dinleyerek iş modelinizi, size özgü koşulları ve geleceğe yönelik amaçlarınızı öğrenmeye çalışırız.

Global Trade Finance Solutions for Global Clients

Alman kökenimiz ve sektördeki 22 yıllık başarılarla dolu geçmişimizin verdiği gururla işletmenizin büyüme ve diğer hedefleri için ihtiyacı olan nakit akışı konusunda işletmenize destek olmak üzere deneyim ve uzmanlığımızı paylaşmak için varız. Alman kökenimiz ve değerlerimiz, “yapabileceğimiz konusunda kendimize güvenen” karakterimizin bir parçasıdır. Kişisel destek ve bağlılık açısından dünyanın her yerinde aynı seviyede hizmet sunarız.

Tradewind Faktoring.
Garantili nakit akışıyla büyüme.

Çözümlerimizin karmaşıklığını derinlemesine kavradığımızdan gelecekteki finansal ihtiyaçlarınız için sizinle uzun süreli ilişki kurmaya odaklanarak size özgüvenle hizmet ederiz.

İhracat Faktoringi

Nakit akışını hızlandırın, tahsilat kalitenizi iyileştirin ve sorunlu alacaklarla karşılaşma riskini kontrol altına alın.

Müşterilerimiz

Tradewind, çeşitli sektörlerdeki engin deneyimiyle şirketlere uluslararası finansman sağlar.

Ağımız

Kilit sektörlerde yerel uzmanlığı küresel ölçekle birleştiriyoruz.

Ekibimiz

Tradewind, küresel bir şirket olarak farklı geçmişlere sahip çok çeşitlilik gösteren bir ekip üzerine inşa edilmiştir.