Yaptığımız her şeyin arkasında tutku var.

Tradewind’de ilk günden itibaren müşterilerimize, güvenilir finansal desteğin yanı sıra uzun vadeli iş hedeflerini planlayabilmelerine olanak sağlayan özel ticari finansman çözümleri sunma vizyonuna bağlı kalarak hareket ettim.

Ansgar Hütten
Yönetim Kurulu Başkanı & Genel Müdür

Hakkımızda

Tradewind

Kapılarını 2000 yılında açan firmamız, 20 yıldan uzun bir süredir dünya çapında her büyüklükteki işletmeye finansman çözümleri sunmaktadır. Bugün Tradewind, 14 ülkede 20’den fazla ülke ofisiyle faaliyet göstermektedir.

Dinamik

Müşterilerimiz için ürün oluştururken onların ihtiyaçlarını önceliklendiririz. Çözümlerimiz, müşterilerimizin gereksinimlerine göre sürekli olarak güncellenip geliştirilir.

Uzman

Her Tradewind çalışanı, ekibe benzersiz bir deneyim katar. Hep birlikte müşterilerimizin güvenli şekilde iş yapmalarına yardımcı olmak için var gücümüzle çalışırız.

Güvenilir

Müşterilerimizin hem yurt içinde hem de farklı pazarlardaki iş ihtiyaçlarına hizmet etmek için ekiplerimizden hizmetlerimize kadar uluslararası seviyede faaliyet gösteririz.

“Finansmanı müşterilerimiz için heyecan verici hale getirmek”

Bankacılık ve ticari finansman alanında geçirdiğim 24 yıldan sonra bile yeni bir müşterinin bir çözüm geliştirmeye başladığımızda hissettiği heyecanı görmekten keyif alıyorum.

Kariyerimin 15 yılından daha fazlasını Tradewind firmasında geçirdim ve müşterilerim ve meslektaşlarımla çok güzel bir ilişkim var. Dünyanın farklı yerlerinde sunabildiğimiz çözümlerle gurur duyuyorum.

RENÉ PASTOR
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

Yönetici Kadromuzu Tanıyalım
İnsanlar

Liderlik ekibimiz; uluslararası ticaret, finans, teknoloji, hukuk, operasyon ve daha pek çok alanda uzman kişilerden oluşur. Bu becerileri bir araya getirerek müşterilerimize finansmandan yerel piyasaya ilişkin içgörüler sunmaya kadar farklı alanlarda kapsamlı hizmetler sunarız.

Müşterilerimizin bize her zaman güvenebilmelerini sağlayan temel unsur, sağlıklı ve kararlı bir mali yapıdır.

Tradewind’in güçlü finansal yapısı ve küresel banka ortaklıkları sayesinde her ihtiyaç duyulduğunda özel mali destek sağlama olanağımız mevcuttur.

En iyi sonuç için finansman işine bakıyorum.

Her gün büyük bir hevesle şirketimizin finansman ihtiyaçlarına yönelik görev yapıyorum. Sermaye piyasasındaki köklü geçmişimiz, yenilikçi yaklaşımlarımız ve kişiye özel çözümlerimizle küresel piyasadaki en iyi finansman yöntemlerini sunuyoruz.

Christian Klüser
Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı
Christian Klüser - Global Head of Treasury